Grille elektryczne Tefal

Zawsze perfekcyjne rezultaty

Grille Tefal to urządzenia, które zastępują szereg innych. Rewolucyjny Tefal Optigrill pozwala na przygotowanie perfekcyjnych potraw za każdym razem. Wszystko dzięki inteligentnemu asystentowi grillowania, który podpowiada, w jaki sposób osiągnąć idealne rezultaty. System Automatic Sensor Cooking wykrywa liczbę produktów na grillu, grubość kawałków i sam dostosowuje temperaturę oraz czas przyrządzania dań.

Dodatkowe akcesoria otwierają przed grillującymi kolejne możliwości. Wykorzystaj płytę Snacking&Baking do pieczenia pizzy, robienia idealnych zapiekanek, przygotowywania ciast czy przepysznych kanapek. Z kolei specjalna forma do gofrów zamienia Tefal Optigrill w gofrownicę, która gwarantuje zawsze dobrze wypieczone dania.

Grille Tefal to szeroka gama produktów dostosowana do potrzeb wszystkich użytkowników. Wśród nich znajdują się także modele Tefal Supergrill, Tefal Ultracompact czy grille plancha. Tak duży wybór sprawia, że urządzenia dostosowane są do różnych zadań.


Funkcje Tefal Optigrill

Automatic Sensor Cooking

Grille Tefal

Rewolucyjny system, który sam wykrywa liczbę i grubość produktów umieszczonych na nieprzywierających płytach grilla.
Następnie automatycznie dostosowuje temperaturę i czas ich grillowania. Wszystko to dla perfekcyjnych rezultatów za każdym razem.

Inteligentny asystent grillowania

Grille Tefal

Inteligentny asystent grillowania w Tefal Optigrill sprawia, że przygotowywanie pysznych potraw jest niezwykle proste i intuicyjne.
Krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces, wskaże czas potrzebny do osiągnięcia perfekcyjnych rezultatów oraz zadba o właściwy poziom wysmażenia.

Programy automatyczne

Grille Tefal

Mnogość programów automatycznych Tefal Optigrill otwiera nieskończone możliwości grillowania. W zależności od modelu dostępnych jest ich nawet 16!
Wśród nich znajdują się m.in. programy dla wołowiny, drobiu, ryb, warzyw czy burgerów.

Intensywne podsmażanie

Grille Tefal

Specjalna funkcja intensywnego podsmażania w Tefal Oprigrill przeznaczona jest dla miłośników grillowania z przyrumienioną skórką.
Jedzenie wygląda zawsze smakowicie, a w środku pozostaje soczyste.


Dlaczego warto wybrać Tefal Optigrill?

Automatic Sensor Cooking

Grille Tefal

Funkcja Automatic Sensor Cooking sprawia, że urządzenie samo wykrywa liczbę produktów na grillu i ich grubość. Automatycznie dostosowuje temperaturę i czas przyrządzania.

Inteligentny asystent grillowania

Wskaże czas grillowania i zadba o właściwy poziom wysmażenia składników.

Nieskończone możliwości grillowania

Grille Tefal

Tefal Optigrill to nawet 16 automatycznych programów. Z łatwością przygotujesz m.in. wołowinę, burgery, warzywa, ryby, drób czy kiełbasę. Dodatkowo możesz wykorzystać tryb manualny zgodnie z własnym gustem.

Mocny efekt podsmażania

Grille Tefal

Wystarczy jedno dotknięcie na panelu, by cieszyć się idealnie chrupiącą skórką. Z wykorzystaniem funkcji intensywnego podsmażania składniki pozostają jednocześnie idealnie miękkie w środku.

Komfort czyszczenia

Płyty z nieprzywierającą powłoką można bez obaw myć w zmywarce bez żadnego wysiłku. Dodatkowo pojemna tacka ociekowa to gwarancja czystego blatu. Płyty w Tefal Optigrill pochylone są pod kątem 7 stopni, co ułatwia pozbycie się tłuszczu i soków.

Dodatkowe płyty - do gofrów i zapiekania

Urządzenie Tefal Optigrill możesz dodatkowo rozbudować o płyty do zapiekania i przyrządzania gofrów. Dzięki nim możliwości urządzenia stają się niemal nieskończone. Z użyciem płyt przyrządzisz pyszne zapiekanki, lasagne, pizzę oraz gofry.


Poznaj inne grille Tefal

Tefal Supergrill

Grille Tefal

Grille Tefal Supergrill wyposażone są w 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu przygotowywanie potraw dla całej rodziny staje się prostsze i przyjemniejsze. Urządzenia wyposażone w tryb MAX pozwalają na zarumienienie mięsa i jednoczesne zachowanie jego soczystości. Grillowanie ułatwia regulowany termostat. Dzięki niemu praca urządzenia dostosowana jest do rodzaju przyrządzanych składników.

Pozostałe grille Tefal

Grille Tefal

Grille Tefal pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie. Również dla miłośników bardziej tradycyjnego grillowania. Wśród produktów w tej kategorii znajdują się bowiem urządzenia typu plancha. Ich praca polega na jednostronnym podsmażaniu składników. Powierzchnia tego typu grilli jest większa, a ich funkcje pozwalają na przygotowanie przepysznych dań.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie