Witaj w oficjalnym sklepie

Wizytówka marki

Tefal od lat towarzyszy i pomaga w codziennym życiu. Przygotowywanie posiłków, sprzątanie i dbanie o najbliższych stają się przyjemnością. Wśród naszych produktów znajdziecie nie tylko dobrze znane garnki i patelnie, lecz także m.in.: urządzenia do prasowania, odkurzacze, urządzenia do gotowania czy oczyszczacze. Zawsze powtarzamy, że innowacje czynią życie prostszym!

Na rynku

W 1968 roku Tefal został częścią Groupe SEB. Firma jest jednym z liderów wśród producentów małego AGD i wyposażenia kuchni. Zatrudnionych jest ponad 30 tysięcy ludzi, którzy dbają o innowacje. Każdego roku na rynku pojawia się ponad 250 nowych produktów w przeszło 150 krajach.
Doskonale znacie nas choćby z rozwiązania Thermo-Signal. Pomaga ono w smażeniu na idealnie rozgrzanej patelni.

Oferta Tefal

Tefal na początku wprowadził garnek z nieprzywierającą powłoką. Był to kamień milowy. Staliśmy się liderem w sprzedaży garnków i patelni. Do dziś staramy się wzbogacać portfolio naszych produktów przede wszystkim w zakresie małego AGD. Warto tu wspomnieć o serii Ingenio, która znacząco pozwala powiększyć przestrzeń w kuchennych szafkach. Oprócz tego naczynia sygnowane linią Ingenio doskonale nadadzą się do pieczenia i przechowywania potraw. Wielu z Was słyszało także zapewne o Tefal Optigrill. Nasze grille elektryczne pozwalają na przygotowywanie posiłków z perfekcyjnymi rezultatami. Jeśli potrzebujecie odświeżyć swoje ubrania, to polecamy nasz system Tefal IXEO Power.

Wyróżnienia

Od lat Tefal doceniany jest nie tylko za innowacyjność produktów, lecz także działania promocyjne. W 2019 roku cieszyliśmy się, gdy kampania związana z Tefal IXEO została wyróżniona nagrodą Performance Marketing Diamonds CEE. O jakości naszych produktów świadczą także zewnętrzne testy i rankingi. W roku 2021 prawdziwym hitem okazał się odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex, którego wyróżniono w serwisach Rankingly.pl i Prorankingi.pl oraz testach PC World.

Promocja

W Tefal doskonale wiemy, że komunikacja z Wami jest rzeczą najważniejszą i dlatego nieustannie w nią inwestujemy. Nasze działania obejmują także nowoczesne rozwiązania. W sieci nasze produkty prezentują znane i lubiane w kraju postaci. Angażowaliśmy się również w akcje charytatywne przy okazji kampanii związanej z generatorami pary "Dbanie Mamy Najlepsze". Jesteśmy pewni swoich produktów, więc z akcją "Satysfakcja gwarantowana" możecie testować wiele produktów i jeśli nie spełnią Waszych oczekiwań, zwrócić je do 30 dni.

Ostatnie wydarzenia