Dlaczego warto wybrać Tefal Ingenio?

Przez lata przechowywanie garnków i patelni było prawdziwym utrapieniem dla Polaków. Wystarczyło kilka sztuk naczyń, by zająć całą, wydawało się pojemną, szafkę. Aż wreszcie nadeszła prawdziwa rewolucja. Tefal Ingenio to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Wytrzymałe, trwałe, niezawodne i kompaktowe naczynia zdobyły już miliony serc na całym świecie.

 Co wyróżnia Tefal Ingenio?

Naczynia i patelnie Tefal Ingenio zrewolucjonizowały kuchenną codzienność. Przez dziesiątki lat miłośnicy gotowania walczyli z ciężkimi naczyniami, których rączki zajmowały mnóstwo miejsca. Właśnie z rączką związana jest największa innowacja Ingenio. Gdyby tak stworzyć garnki i patelnie bez długich uchwytów, ale utrzymać komfort korzystania z nich? Taka myśl przyświecała projektantom Tefala, gdy wpadli na pomysł stworzenia serii z odłączaną rączką! Wystarczy jedna, by posłużyć się wszystkimi garnkami i patelniami. Wkładając jedno naczynie w drugie można zaoszczędzić nawet 50% miejsca w szafce!

Odłączana rączka to oczywiście tylko jedna z cech, które wyróżniają garnki i patelnie Tefal Ingenio. Każda linia charakteryzuje się wytrzymałą powłoką, która sprawia, że kuchenny sprzęt będzie służył przez lata i niestraszne są mu ekstremalne warunki. Warto dodać również, że powłoka produktów została wykonana z materiałów, które można poddać recyklingowi i zestawy Tefal Ingenio pozbawione są szkodliwych związków (PFOA, ołów, kadm).

W Tefal doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zniechęcające do codziennego gotowania może być… sprzątanie! Kto z nas nie zna uczucia, gdy po zakończonych kuchennych bojach w zlewie pozostaje sterta trudnych do umycia naczyń. Taki widok potrafi zniechęcić do zasiadania przy stole. Produkty Tefal Ingenio bez problemu wyczyścisz dzięki powłoce na zewnątrz, która z łatwością pozwoli na pozbycie się brudu i resztek jedzenia.

 Do jakich kuchenek są naczynia Tefal Ingenio?

Produkty Tefal Ingenio zaprojektowano z myślą zarówno o kuchniach nowoczesnych, jak i tych z historią oraz tradycją. Z tego też względu garnki i patelnie z wyjątkowej serii świetnie sprawdzą się na kuchenkach każdego typu – bez znaczenia czy korzystasz z tradycyjnej kuchenki gazowej, elektrycznej, czy płyty indukcyjnej. Dodatkowym ułatwieniem w przygotowywaniu smacznych potraw na naczyniach Ingenio jest wskaźnik Thermo-Spot na środku patelni, który poinformuje, gdy osiągnie ona idealną temperaturę do rozpoczęcia smażenia. To gwarancja zdrowych i smacznych posiłków!

 Smaż, piecz, przechowuj i podawaj

Tradycyjne garnki i patelnie zmuszają do używania dodatkowych naczyń do pieczenia, przechowywania i podawania dań. Z Tefal Ingenio to wszystko zrobisz z użyciem tylko jednego naczynia. Garnki i patelnie innowacyjnej serii przystosowywane są zarówno do smażenia, jak i pieczenia, podawania na stół oraz pieczenia w piekarniku!

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie