Dołącz do Planet Heroes i zgarnij zniżkę od Tefal!

Planet Heroes i Tefal znów łączą siły! Tym razem na każdego nowo zarejestrowanego Planet Hero czeka prezent: kupon rabatowy o wartości 50zł do wykorzystania w sklepach Tefal!

Jesień to dla wielu z nas czas porządków i przygotowań do zimy. Piękna pogoda za oknem zachęca do spacerów, a jak spacery, to najlepiej w czystym otoczeniu naturalnym! Zachęcamy każdego, kto wybiera się w góry, nad jezioro czy do lasu, by zawsze mieć przy sobie worek na śmieci i rękawice. Dzięki temu każdy wypad w plener może stać się dobrym uczynkiem, gdy wyniesiemy z natury niechciane śmieci. 

#Skutecznie posprzątane? Czas zostać Planet Hero!

Zebrane śmieci i oczyszczony przez nas teren warto sfotografować telefonem – dzięki takiej dokumentacji już tylko krok dzieli nas od zostania prawdziwym bohaterem planety. Czas na rejestrację na platformie – wystarczy podać swój adres mail, a cały proces trwa kilka minut.

I gotowe! Teraz możecie pochwalić się światu, ile śmieci zebraliście podczas spaceru – wystarczy stworzyć projekt i dodać wykonane zdjęcia. W ten sposób dołączacie do globalnej społeczności Planet Heroes, a dodatkowo… na maila otrzymujecie kod rabatowy do sklepów Tefal!

Zniżka na jesienne zakupy 

Dzięki współpracy z marką Tefal w ramach kampanii #SkuteczniePosprzatane, na nowych użytkowników platformy czeka prezent: kupon rabatowy o wartości 50 zł!  Kod obowiązuje przy zakupach o wartości minimum 150 zł i działa zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie online. Otrzymacie go na maila zaraz po rejestracji na platformie Planet Heroes.

Udanych zakupów i jesiennych porządków!

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie