Ekspres KRUPS Intuition Experience. Idealny do nowoczesnej kuchni

Wystrój nowoczesnej kuchni to nie tylko blaty i szafki. To również mały sprzęt AGD, którego nie może w niej zabraknąć. Wiele aranżacji nie sprawia wrażenia kompletnych bez nowoczesnego ekspresu do kawy. W aranżacje zgodne z duchem czasu wpisuje się doskonale zaawansowane technologicznie i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół urządzenie KRUPS Intuition Experience.

Nowoczesna kuchnia zwraca uwagę na najmniejsze detale. Małe sprzęty AGD nie tylko są funkcjonalne, lecz także dodają wnętrzom charakteru i stylu. Warto więc zwrócić uwagę nie tylko na techniczne możliwości ekspresów do kawy, lecz także ich design, kolorystykę czy formę. Doświadczenie KRUPS pozwala wybrać urządzenia, które w pełni zaspokoją potrzeby oraz charakteryzują się eleganckim wzornictwem.

Nowoczesna kuchnia i automatyczny ekspres to nierozerwalna para

Kuchnia to serce każdego domu i ciężko wyobrazić sobie nowoczesny jej wystrój bez odpowiednio dobranego ekspresu do kawy. Aromatyczny napar pobudza do działania, a świetnie do jego zaparzania sprawdza się ekspres KRUPS Intuition Experience. Prosty i intuicyjny interfejs pomaga w przygotowaniu szerokiej gamy kaw czarnych i mlecznych. Warto zwrócić też uwagę na model KRUPS Intuition Experience PLUS, który ma aż 20 automatycznych przepisów. Również na kawy mrożone.

Szeroki wybór kawowych inspiracji to tylko jedna z wielu zalet maszyn KRUPS z linii Intuition Experience. Urządzenia charakteryzują się eleganckim designem, dopracowanym z dbałością o każdy szczegół. Cecha ta pozwala na doskonałe wpasowanie się w nowoczesny wystrój kuchni oraz wymagających aranżacji w styli vintage lub retro.

KRUPS Intuition Experience o ponadczasowym designie

Niektóre ekspresy do kawy sprawiają wrażenie idealnie skrojonych do wnętrza, ale ich design po pewnym czasie po prostu się nudzi lub nie wpasowuje się do zmian dokonywanych w kuchni. Dlatego też warto zwrócić uwagę na KRUPS Intuition Experience, który charakteryzuje się ponadczasowym wyglądem. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Otóż wyróżnia go gustowna obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Trwały i solidny materiał gwarantuje uniwersalną stylistykę urządzenia, dopasowaną do każdego wnętrza.

Niezależnie od zmieniających się modowych trendów, urządzenie KRUPS zawsze będzie prezentowało się świetnie. Wszystko za sprawą ponadczasowego stylu wykończenia i lekkiej formy opartej na prostych oraz harmonijnych liniach.

Dodatkowymi atutami z punktu widzenia designu są detale: pokrywa pojemnika na ziarna kawy, srebrna tacka ociekowa oraz podświetlenie filiżanki. Delikatne pochylenie poprawia widoczność wyświetlacza i poprawia wygodę obsługi.

Jednocześnie KRUPS Intuition Experience pozwala na stworzenie nawet 8 profili użytkownika. Każdy z nich może posiadać unikalny kolor podświetlenia. Nie dość, że pozwala to na bezproblemowe rozpoznanie ustawionego profilu, to dodaje estetyki i nowoczesnego wyglądu. W świetny sposób ożywia wnętrze kuchni. Jednocześnie inteligentny system podświetleń poinformuje użytkownika o wykonaniu niezbędnych czynności, np. uzupełnienia wody, kawy czy opróżnieniu tacki ociekowej lub pojemnika na fusy.

Popularne artykuły
Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie