Odkurzacze bezprzewodowe Tefal X-FORCE

Odkurzanie to jedna z czynności, którą wielu ludzi wykonuje wyłącznie z przymusu. Odkurzacze bezprzewodowe Tefal postanowiły zerwać z tą smutną tradycją. Innowacyjne produkty od jednej z czołowych firm w tej kategorii sprawiają, że odkurzanie staje się nie tylko obowiązkiem, lecz często również przyjemnością. Wielka w tym zasługa rewolucyjnego systemu Tefal Flex, który pozwala na sprzątanie bez zbędnego obciążania kręgosłupa.

 Tefal X-FORCE Flex – wygodne odkurzanie

Przez lata odkurzacz kojarzył się z głośnym sprzętem z przydługim kablem, którego używanie nie należało do najprzyjemniejszych życiowych doznań. Pojawienie się na rynku odkurzaczy bezprzewodowych okazało się kamieniem milowym dla domowych porządków. Nie potrzeba już kabli, które potrafiły plątać się po całym domu, a samo urządzenie potrafi wjechać w niedostępne dotąd zakamarki. Tefal X-FORCE Flex to seria odkurzaczy bezprzewodowych, które łączą w sobie prostotę i wygodę odkurzania.

Niezależnie od tego czy w Twoim domu znajdują się dywany, czy zwykła podłoga odkurzacze bezprzewodowe Tefal poradzą sobie z każdą powierzchnią. Wysoka siła ssania oraz skuteczna i mocna elektroszczotka pozwalają na pozbycie się najtrudniejszych zabrudzeń. Zapomnij również o potężnym hałasie generowanym przez tradycyjne odkurzacze – bezprzewodowe produkty z serii Tefal X-FORCE pracują bardzo cicho i pozwalają na szybkie i komfortowe sprzątanie.

 Odkurzacze bezprzewodowe Tefal bateria

Jednym z najczęstszych pytań zadawanych przez konsumentów przy zmianie tradycyjnego odkurzacza na bezprzewodowy jest czas pracy na baterii. W końcu zasilanie z kabla, choć często niewygodne, nie sprawia, że w pewnym momencie urządzenie po prostu przestaje działać z powodu braku energii. Odkurzacze bezprzewodowe Tefal X-FORCE Flex gwarantują jednak wystarczająco długi czas pracy na jednym ładowaniu – nawet do 45 minut! W połączeniu z dużą mocą wystarcza to na dokładne posprzątanie całego domu.

Jeśli jednak ktoś lubi czuć jeszcze większy komfort, to akumulator odkurzaczy Tefal X-FORCE łatwo się wyjmuje i na jego miejsce można włożyć nowy, w pełni naładowany. Dokupienie dodatkowej baterii zwiększy możliwą długość odkurzania dwukrotnie!

 Technologia Flex w odkurzaczach Tefal X-FORCE

Choć na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli odkurzaczy bezprzewodowych, to rynek zrewolucjonizowała linia Tefal X-FORCE. Wszystko za sprawą zastosowanej w sprzętach tej serii technologii Flex. Jednym dotknięciem użytkownik może sprawić, że rura odkurzacza stanie się elastyczna, a produkt dostanie się pod meble czy kanapę. To, co dotychczas wymagało nie lada gimnastyki, teraz jest czystą przyjemnością. To wielka wygoda, za którą kręgosłup szybko Ci podziękuje.

 Akcesoria do odkurzaczy Tefal X-FORCE

Dla większej wygody użytkowania odkurzacze Tefal X-FORCE wyposażono w szereg akcesoriów, które pozwalają na czerpanie wyjątkowych doświadczeń z tak pospolitej czynności, jaką jest zwykłe odkurzanie. Niektóre z nich pokochają szczególnie właściciele zwierząt. Elektroszczotka z podświetleniem LED pozwala jeszcze skutecznie usuwać zabrudzenia. Ssawka szczelinowa z kolei dostanie się wszędzie tam, gdzie nie zmieści się nawet ręka. Dodatkowym atutem jest też filtr powietrza, który wyłapuje 99,9% kurzu i zanieczyszczeń. Odkurzaczy Tefal X-FORCE można używać również bez rury, jako odkurzaczy ręcznych. W ten sposób z łatwością przeniesiesz sprzęt choćby do garażu, gdzie posprzątach bez używania zbędnych kabli swój wymarzony samochód.

Niektóre z modeli odkurzaczy bezprzewodowych Tefal X-FORCE Flex wyposażono również w specjalną nakładkę mopującą. Pozwala ona na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg! Zapomnij o dodatkowych minutach spędzonych na szorowaniu paneli i w jednym momencie posprzątaj zarówno pozostałe po wieczorze okruszki oraz domyj plamy po napojach. Specjalną nakładkę mopującą można dokupić również oddzielnie.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie