Odkurzacz Tefal X-Force Flex 15.60 najlepszy w prestiżowym rankingu!

W Tefal chcemy, żeby nasze produkty były coraz lepsze. Dlatego bardzo cieszymy się, gdy zauważają to inni. W najnowszym rankingu odkurzaczy pionowych portalu rankingly.pl wyróżniony został flagowy model odkurzacza bezprzewodowego Tefal X-Force Flex 15.60. Choć sformułowanie „wyróżniony” jest raczej niewystarczające. X-Force 15.60 okazał się we wspomnianym rankingu najlepszy!

Odkurzacze pionowe w ostatnich latach szturmem zdobyły rynek, na co uwagę zwrócili oceniający w rankingu Rankingly. „Najlepsze odkurzacze pionowe są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale przede wszystkim wyjątkowo skuteczne. Co więcej, wiele z nich potrafi umyć podłogę lepiej niż niejeden mop” – wymieniono zalety we wstępie do opublikowanych wyników rankingu.

W dalszej części pojawiła się informacja, która potwierdza jakość produktów Tefal. „Nasi redaktorzy, kolejny rok z rzędu poświęcili dziesiątki godzin, by porównać, przetestować i wybrać 12 topowych modeli i finalnie odpowiedzieć na pytanie jaki odkurzacz pionowy wybrać? Naszym faworytem na chwilę obecną jest Tefal X-Force Flex 15.60, który zwycięża nasz ranking odkurzaczy pionowych” – czytamy.

 Tefal X-Force Flex 15.60. Największe zalety

W opisie odkurzacza bezprzewodowego Tefal X-Force Flex 15.60 na rankingly.pl zwrócono uwagę na jego największe zalety. Zauważono, że dzięki temu sprzętowi już wkrótce w popularnej na rynku kategorii może dojść do wielkiej rewolucji. „W tej najnowszej wersji modelu X-Force mamy nie tylko elastyczną, zginającą się rurę Flex (dzięki której odkurzymy podłogę pod różnymi zakamarkami). Ten najlepszy odkurzacz pionowy posiada także olbrzymią moc 230 AW, 5-stopniową regulację siły ssania oraz masę dodatków, wśród których znajdziemy dwie turboszczotki z podświetleniem LED, kilka końcówek oraz samodzielną stację dokującą!” – wyliczono niektóre z zalet flagowego modelu odkurzaczy pionowych Tefal.

 Dodatkowe akcesoria do X-Force Flex 15.60

Oceniający w prestiżowym rankingu zwrócili uwagę także na jeszcze jeden aspekt – dodatkowe akcesoria, w które można uzupełnić podstawowy zestaw Tefal X-Force Flex 15.60. „Z dodatkowymi akcesoriami sprawdzi się także do mycia podłóg i będzie pracować jeszcze dłużej!” – podkreślono z zachwytem. „Brud nie ma z nim szans!” – podsumowano w rankingu, w którym X-Force Flex 15.60 zajął pierwsze miejsce.

Serwis rankingly.pl w swoim zestawieniu sklasyfikował 12 modeli odkurzaczy pionowych. Tefal X-Force Flex 15.60 wyprzedził urządzenia takich producentów, jak m.in.: Samsung, Philips, Bosch czy Dyson. W zestawieniu znalazło się miejsce także dla innego modelu odkurzaczy bezprzewodowych Tefal. Doceniono zalety Tefal Air Force Flex Ultimate TY9571.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie