Patelnie Tefal. Dlaczego je wybrać?

Patelnie Tefal od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Tak duża popularność nie może być tylko dziełem przypadku. Dlaczego poszukując naczyń do kuchni wybrać patelnie marki Tefal? Przedstawiamy największe korzyści płynące z korzystania ze sprzętu wiodącej na rynku marki.

Żadna kuchnia nie istnieje bez patelni. Nawet jeśli staramy się ograniczyć spożywanie smażonych potraw, to naczynia tego typu pozostają niezbędne w codziennym życiu. Wystarczy chęć usmażenia jajecznicy na rodzinne śniadanie i staje się jasnym, że z patelni zrezygnować się po prostu nie da. Tefal od lat wprowadza autorskie rozwiązania, dzięki którym kuchenne przygody stają się znacznie prostsze i szybsze. Większość z patelni Tefal może być z powodzeniem używana na kuchenkach indukcyjnych oraz elektrycznych.

 Tefal Ingenio

Patelnie Tefal Ingenio przebojem wdarły się na rynek. Wprowadzenie przełomowego rozwiązania z odpinaną rączką stało się strzałem w „dziesiątkę” dla wielu poszukujących całych zestawów kuchennych naczyń i akcesoriów. Dzięki temu pomysłowi można zaoszczędzić nawet 50% miejsca w szafkach. Patelnie Tefal Ingenio zostały zaprojektowane tak, by można było przechowywać je jedna w drugiej i ograniczać użytkowaną przestrzeń.

Odpinana rączka to tylko jeden z benefitów, które można znaleźć w Tefal Ingenio. Patelnie tej kategorii charakteryzują się również niezwykłą przestronnością. W jednym naczyniu można nie tylko smażyć, lecz także piec. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, by bezpośrednio w patelniach serwować przyrządzone pyszności na stół lub przechowywać dania w lodówce.

Patelnie Tefal Ingenio charakteryzują się również niezrównaną wytrzymałością. Wielu klientów przez lata musiało regularnie wymieniać swoje naczynia ze względu na ścierającą się powłokę. Tymczasem rozwiązania zastosowane w kolejnych liniach pozwalają na korzystanie z patelni Ingenio przez lata. Specjalny wskaźnik umieszczony na środku naczyń pozwala na uzyskanie optymalnej temperatury przyrządzania potraw.

W ramach Tefal Ingenio powstał szereg linii. Tefal Ingenio Emotion to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie patelnie ze stali nierdzewnej. Dla osób, które stawiają na elegancką czerń poleca się m.in. linie Tefal Ingenio Black Stone i Tefal Ingenio Unlimited. Z kolei osoby chcące żyć w zgodzie z naturą mogą przyjrzeć się seriom Tefal Ingenio Natural On czy Tefal Ingenio Eco Respect.

 Klasyczne patelnie Tefal

Firma Tefal doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy muszą być przekonani do innowacyjnych rozwiązań i również w kuchni znajdą się tacy, którzy do przyrządzania potraw podchodzą w sposób tradycyjny. Dlatego też nie zaprzestano w produkowaniu najwyższej jakości klasycznych patelni. Ich rączka w porównaniu do Tefal Ingenio jest na stale przymocowana do patelni, ale jednocześnie wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Uchwyt zupełnie się nie nagrzewa i świetnie leży w dłoni.

Również w tym przypadku zastosowano trwałe powłoki i znacznik pomagający uzyskać optymalną temperaturę smażenia. Wśród klasycznych patelni ze stali nierdzewnej warto wymienić linie: Tefal Emotion, Tefal Duetto+, Tefal Intuition czy Tefal Jamie Oliver. Patelnie aluminiowe reprezentowane są przez linie: Tefal Unlimited oraz Tefal Ultimate. Efektowny wzór konsumenci spotykają w Tefal Healthy Chef.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie