Ranking odkurzaczy bezprzewodowych Tefal. Który model wybrać?

Odkurzacze bezprzewodowe bardzo szybko zyskały popularność wśród osób ceniących sobie porządek i wygodę sprzątania. Zaawansowane urządzenia dysponują ogromną mocą, a jednocześnie pozwalają na dokładne posprzątanie całego domu bez konieczności walki z kablami. Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Prezentujemy ranking odkurzaczy pionowych Tefal.

 Odkurzacz bezprzewodowy – największe zalety

Odkurzacz bezprzewodowe szybko stały się ważną kategorią na rynku. Konsumenci przekonali się do tego typu urządzeń ze względu na ich moc, wygodę użytkowania oraz szereg innych czynników. Do największych zalet odkurzaczy bezprzewodowych można zaliczyć z pewnością brak kabla, co sprawia, że sprzątanie nie jest już ograniczone do zasięgu przewodu.

Odkurzacze pionowe z reguły są urządzeniami lekkimi. Ważą do około 3 kilogramów, co zapewnia komfort pracy i brak zmęczenia po sesji sprzątania. A ta może trwać naprawdę długo. Odkurzacze bezprzewodowe Tefal przystosowane są do pracy na jednym ładowaniu nawet przez ponad godzinę (w zależności od modelu)!

W Tefal opracowano także rozwiązania, które wpływają na wszechstronność odkurzaczy bezprzewodowych. Wiele modeli odkurzaczy pionowych Tefal charakteryzuje się technologią Flex – specjalnym systemem zginanej rury. Rozwiązanie to pozwala na bezproblemowe dotarcie do najtrudniej położonych zakamarków. I to bez konieczności schylania! W tym miejscu należy również wspomnieć o dodatkowo dostępnej nakładce mopującej. Z jej pomocą można odkurzać i mopować podłogi w jednym momencie – to dodatkowa oszczędność czasu, energii i pieniędzy.

 Odkurzacze bezprzewodowe ranking

Poszukujący pierwszego, czy też nowego, odkurzacza bezprzewodowego często sprawdzają rankingi w sieci, by móc jak najlepiej dobrać urządzenie do swoich potrzeb. W Tefal dostępna jest cała gama tych zaawansowanych urządzeń przeznaczonych do sprzątania wnętrz. Wśród nich znajdują się zarówno modele zaawansowane technologicznie, jak i te bardziej podstawowe – tzw. budżetowe. Poniższy ranking pomoże w dobraniu odpowiedniego sprzętu, którym można cieszyć się przez lata.

 Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 15.60

Najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy od Tefal. Urządzenie to dysponuje mocą ssącą aż 230 air wattów, która sprawia, że nawet największe wyzwania nie będą stanowiły problemu na drodze do czystego domu. Odkurzacz pionowy 15.60 zaprojektowano tak, by pozwalał na nieograniczoną pracę. Na jednej baterii może sprzątać nawet 80 minut. Jeśli to za mało, to w prosty sposób można przedłużyć ten czas, wymieniając baterię (dodatkowy akumulator należy zakupić osobno).

Tefal X-Force Flex 15.60 to inteligentne urządzenie, które samo dostosowuje moc do rodzaju sprzątanej podłogi. Odkurzacz ten zmniejszy ją podczas sprzątania paneli, a zwiększy, gdy znajdzie się na dywanie. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba się już martwić o manualny dobór siły ssącej.

W zestawie z odkurzaczem X-Force Flex 15.60 znajduje się m.in. wolnostojąca stacja dokująca. Nie ma potrzeby mocowania jej na stałe do ściany. To dodatkowy komfort, ponieważ można ją przestawiać kiedy tylko się chce. Jednocześnie daje gwarancję, że odkurzacz i podstawowe akcesoria będą zawsze pod ręką.

 Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 14.60

Kolejny bardzo mocny odkurzacz bezprzewodowy od Tefal. X-Force Flex 14.60 to 200 air wattów mocy ssącej i nawet 70 minut nieprzerwanej pracy na jednej baterii. W większości rankingów odkurzaczy bezprzewodowych taka specyfikacja pozwala urządzeniu zajmować czołowe lokaty. X-Force Flex 14.60 również sam dostosowuje moc do rodzaju sprzątanej podłogi.

Projektując odkurzacz 14.60 pomyślano również o dodatkowych zabezpieczeniach. Gdy podczas sprzątania urządzenie napotka duży opór (np. dywan z długimi włóknami) automatycznie zmniejszy się prędkość elektroszczotki, co uniemożliwia jej zablokowanie.

 Odkurzacz Tefal X-Force Flex 12.60

Zero manipulacji, zero ograniczeń, zero schylania się. Agent specjalny 000 to kolejna propozycja od Tefal. X-Force Flex 12.60 to odkurzacz bezprzewodowy sprzątający z mocą 150 air wattów. Automatycznie reguluje moc sprzątania w zależności od powierzchni i daje autonomię nawet na 45 minut ciągłego sprzątania.

Jak w większości modeli od Tefal, również X-Force Flex 12.60 został wyposażony w rozwiązania zapewniające dodatkowy komfort. Mowa tu o m.in. technologii Flex – zginanej rury, która daje pewność dotarcia do każdego zakamarku. Turboszczotka posiada z kolei podświetlenie LED, dodatkowo wspomagające podczas odkurzania.

 Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 11.60

Nasz ranking odkurzaczy pionowych zamyka kolejny model z serii X-Force Flex – sprzętów z wysoką mocą oraz zginaną rurą. Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 11.60 to gwarancja odpowiednich rezultatów i komfortu odkurzania nawet przez 45 minut ciągłej pracy.

Wśród funkcji, które są szczególnie doceniane w tym modelu, należy wymienić choćby Stop & Go. Pozwala ona na pozostawienie podstawy odkurzacza w stabilnej pozycji, podczas gdy sprzątanie kontynuowane jest z modułem ręcznym.

Cyfrowy panel sterowania odkurzacza Tefal X-Force Flex 11.60 z mocą ssącą na poziomie 130 air wattów to możliwość bieżącej kontroli możliwości urządzenia. Na wyświetlaczu pojawia się informacja o stopniu naładowania baterii oraz możliwość wygodnej zmiany trybu pracy odkurzacza.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie