Rozdrabniacze i szatkownice (Produktów w kategorii: 5)

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność

Rozdrabniacze i szatkownice

Rozdrabniacze i szatkownice, znane również jako choppery, to urządzenia marki Tefal, wykorzystujące specjalną technologię, a przede wszystkim wygodne i oszczędne. Do działania nie potrzebują prądu, co czyni je dodatkowo bezpieczniejszymi oraz ekonomicznymi. Jak działają rozdrabniacze? Wewnątrz umieszcza się produkty, które chce się poszatkować lub pokroić. Następnie należy przejść do najważniejszego punktu, czyli rozdrobnienia składników.

Rozdrabniacze do żywności Tefal wyposażone są w bardzo wygodną dźwignię. Za jej pomocą dochodzi do krojenia składników. Choppery Tefal umożliwiają różny stopień rozdrobnienia składników do potraw. Wystarczy dostosować liczbę pociągnięć uchwytu do swoich potrzeb. Jeśli nie potrzebujesz zbyt drobno siekać, wystarczy jedno lub dwa pociągnięcie.

Każdego kolejne pociągnięcie uchwytu choppera dodatkowo rozdrabnia zawartość wewnątrz pojemnika. Ten jest dodatkowo wygodny ze względu na tworzywo, z którego został wykonany. Pojemniki są bezpieczne w kontakcie z żywnością, a jednocześnie ich czyszczenie nie sprawia problemów, ponieważ można je myć w zmywarce.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie