Patelnie wok (Produktów w kategorii: 5)

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność

Woki Tefal

Woki na płyty indukcyjne i kuchenki tradycyjne. Patelnie wok Tefal powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach kuchennych naczyń. Dzięki nim można otworzyć się na nowe inspiracje kulinarne i jeszcze więcej doświadczeń. Woki z głębokim dnem i wysokimi rantami świetnie sprawdzają się do dużych ilości przygotowywanych potraw, ale też duszenia i przyrządzania obiadów w jednym naczyniu.

Patelnie wok to charakterystyczny atrybut wszystkich tych, którzy uwielbiają inspiracje kuchenne płynące wprost z Azji. Tamtejsza kuchnia opiera się na przygotowywaniu dań w takich naczyniach i z pewnością użycie odpowiedniej patelni tylko poprawia końcowy efekt. Tym bardziej, że woki Tefal wyposażono w rozwiązania ułatwiające gotowanie i smażenie.

Do takich można z pewnością zaliczyć specjalny wskaźnik, który po nagrzaniu patelni zmienia kolor i informuje o idealnym momencie do rozpoczęcia smażenia. Istotna w patelniach Tefal jest również powłoka nieprzywierająca. Zmniejsza ona ryzyko przypalania potraw i jednocześnie ułatwia czyszczenie.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie