Stacje do prasowania IXEO (Produktów w kategorii: 2)

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność

Stacje do prasowania

Stacje do prasowania od Tefal to prawdziwa rewolucja w domowych porządkach. Od teraz w łatwy i niemal bezwysiłkowy sposób zadbasz o kondycję i wygląd swojej garderoby. Stacje do prasowania zostały zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Urządzenia Tefal IXEO pozwalają na pracę niemal pod dowolnym kątem, dzięki czemu znacząco wzrasta komfort pracy z niezwykle mocnym żelazkiem, które w szybki i skuteczny sposób pozbywa się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zagnieceń. Stacje do prasowania można wykorzystywać jak klasyczną deskę do prania, pochyloną pod kątem lub w pozycji pionowej. Wszystko dla idealnych rezultatów.

Żelazko, w które wyposażono stacje Tefal IXEO, tylko wygląda niepozornie. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na bezproblemowe dotarcie do najtrudniejszych miejsc, gdzie trudno pracować klasycznym żelazkiem. Co więcej, cała stacja dba o ubrania, samodzielnie dostosowując temperaturę prasowania w zależności od materiału. Dla najtrudniejszych zagnieceń przeznaczono tryb BOOST, odpowiedzialny za dodatkowy wyrzut pary.

Stacja do prasowania Tefal IXEO składa się w prosty sposób, dzięki czemu ułatwione jest jej przechowywanie w domu. O higienę pracy zadba specjalne rozwiązanie antywapienne, pozwalające zupełnie wyeliminować problem osadzającego się na ubraniach kamienia.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie