Szafy do prasowania (Produktów w kategorii: 1)

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność

Szafy do prasowania

Szafy do prasowania pozwoliły wprowadzić domowe obowiązki na zupełnie inny poziom. Pozwól sobie na niezrównany komfort z automatycznymi szafami do prasowania Tefal. Jeszcze kilka lat temu prasowanie pozostawało przykrym obowiązkiem, wymagającym nie tylko czasu, lecz także wysiłku. Postęp technologiczny przełożył się jednak również na tę dziedzinę życia. Szafa do prasowania Tefal to rozwiązanie zupełnie bezwysiłkowe. Wystarczy umieścić w niej ubrania, które chce się wyprasować, poczekać aż wybrany program się zakończy i to wszystko. Całe urządzenie działa w sposób całkowicie automatyczny jednocześnie prasując i dezynfekując garderobę.

Z szafą do prasowania Tefal Care For You pozbyć się można nawet 99,99% wirusów, bakterii i zarazków. Wszystko to dzieje się bez użycia chemicznych detergentów. W zależności od wyboru programu z szafami do prasowania Tefal można prasować, dezynfekować lub suszyć ubrania. Wystarczy na to tylko 10 minut. Dla najbardziej uciążliwych zagnieceń przygotowano specjalny program, który samoczynnie doprowadzi ubrania do stanu nowości w zaledwie pół godziny.

Szafy do prasowania Tefal to również uosobienie komfortu użytkowania. Urządzenia łatwo można przenosić po całym domu. Wszystko to dzięki czterem specjalnym kółkom. Jednocześnie w prosty sposób można je złożyć i mądrze ustawić w mniejszych mieszkaniach. Samą szafę do prasowania można obsługiwać, nie wstając z kanapy. Wystarczy użyć do tego dołączonego do produktu pilota.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie