Żelazka (Produktów w kategorii: 9)

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
  • Cena od najniższej do najwyższej
  • Cena od najwyższej do najniższej
  • Najpopularniejsze
Sortuj wg: Popularność

Żelazka

Żelazka Tefal to połączenie tradycyjnej formy prasowania z nowoczesnymi możliwościami i osiągnięciami. Choć na rynku pojawiło się w ostatnich latach wiele różnych urządzeń do prasowania, to klasyczne żelazka wciąż mają rzeszę fanów, którzy przywiązani są do tego typu sprzętu. Jednak każdy chciałby, by codzienne czynności stawały się coraz prostsze i bardziej komfortowe - niezależnie od używanego sprzętu. Dlatego też żelazka od Tefal wyposażono w szereg udogodnień, pozwalających na skuteczniejsze, szybsze i bardziej komfortowe prasowanie ubrań oraz ich dezynfekcję.

Ułatwienia, jakie zastosowano w żelazkach, widoczne są już przy pierwszym użyciu urządzeń. Dużym ułatwieniem w pozbywaniu się najbardziej wymagających zagnieceń jest dodatkowy wyrzut pary. Wystarczy aktywować go w prosty i intuicyjny sposób, by wymagające zadania podczas prasowania przeszły do przeszłości. Stopa żelazka Tefal to powłoka znacznie ułatwiająca prasowanie i ślizg po tkaninie. Dzięki temu rezultaty są szybkie i nie wymagają wysiłku od prasującego.

Niezwykle ważne w codziennych obowiązkach jest utrzymywanie sprzętów w należytej kondycji przez długi czas. Żelazka starszego typu często narażone były na negatywny wpływ osadzającego się kamienia. W żelazkach Tefal zastosowano system antywapienny z filtrem, dzięki czemu para jest dokładnie filtrowana i nawet najmniejsze cząsteczki kamienia zatrzymywane są w specjalnej szufladce.

Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!
15 lat naprawialności 6200 serwisów na świecie